Argox Yazıcı Kurulumu ve Ayarları

Argox Yazıcı Kurulumu ve Ayarları

Argox Yazıcı Kurulumu ve Ayarları ;

Yazıcı Özellikleriyle Başlıyoruz; Bu yazımızda Argox yazıcıların düzgün barkod çıkartması için gerekli ayarların nasıl olacağını anlatacağız. Buradaki önemli olan farklı etiket ölçüleri için doğru yapılandırmadır. Argox Yazıcı Kurulumu ve Ayarları yapmamızın amacı  her ölçü için ayrı bir ayar yapmak yerine tek bir ayar yaparak tüm ölçülerde doğru yazdırma yapmak. Aşağıda Argox Yazıcı kurulumun anlatacağım.

Önce yazıcımızın üzerine sağ tıklayıp Yazıcı Özelliklerine geliyoruz.

Burada Genel Sekmesine gelip tercihler butonuna basıyoruz.

 

Açılan pencerede Stok sekmesine gidiyoruz. Etiket Sensörünü Etiket Aralığı, Yazdırma yönteminide Doğrudan Termal, Yazdırma Sonrası İşlemi Kes olarak seçiyoruz. Yırtma ofsetininde 25.9  olduğuna dikkat ediyoruz. Uygula Tamam butonlarına tıklayarak açık bu pencereyi kapatıyoruz.

Aktif pencerede Gelişmiş Sekmesine giriyoruz sol alt tarafta Yazdırma Varsayılanı butonuna tıklıyoruz. Açılan pencereden yukarıdaki işlemlerin aynısını yapıyoruz.

 

Sonrasında açık olan pencerelerde Uygula Tamam butonlarına tıklanarak işlem tamamlanmış olur. En sonunda 2 kez sınama sayfası yazdırılır. İşlemimiz doğru ise cihazımızın ayarlarını doğru yapmışsak barkod önce geriye çeker sonra yazmaya başlar.

Bu işlemi yapmazsak 40X20 barkod etiket için ayrı, 40X58 barkod etiket için ayrı, 30X40 veya 40X30 barkod etiket için ayrı kağıt tanımlamaları yapmamız gerekiyor.

Bu yazıyı www.vangolu.org sitesindede yayınlamayı düşünüyorum.

 

Not:Bu ayarlamaları yapamazsanız 150 TL ücret karşılığın uzaktan bağlanıp yazıcı tanıtımınızı ve ayarlamalarınızı yapıyoruz (0 534 780 49 49 )

Videoyu izlemek için tıklayınız

 

 

Arkadaşlar konuyu görsel hale getirdim , Argox Yazıcı Kurulumu ve Ayarları ile ilgili olarak youtube videosu hazırladım. Bu videoya bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz

 

 

 

 

 

Etiketler: argox os 214 plus fiyat,argox cp 2140 driver download,argobar pro usb,barkod yazdırma programı,argox ribon,ribonsuz barkod yazıcı,argox os-214 plus kullanım kılavuzu,zebra barkod yedek parça,cab barkod yazıcı,sato etiket makinesi,bartender yıkama talimatı,argox a-200 tt driver download,bartender,fiş makinesi,argox yetkili servis,argox os-214 plus yazdırma sorunu,argox a 200tt,driver argox os 214 plus series ppla 64 bits,bartender ultralite ( türkçe tam sürüm ),seagull scientific bartender türkçe,bartender tanıtım modu,argox yazıcı kurulumu ve ayarları,40X20 barkod etiket, 40X30 Barkod Etiket
Temmuz 09, 2019
Listeye dön